Únor 2008

...je středa

13. února 2008 v 22:17 | lulin
Taky znáte ten pocit marnosti? Celý den se vám nic nechce,nic vás nebaví? Někdo tomu říká "den blbec" jenže tohle je depka, mám jí už pár dní...a ted už vím,že i chlapi můžou brečet:((( Martine...budeš nám chybět!!!

...touch of butterflies wing

6. února 2008 v 1:31 | lulin
...poslední dobou mi vrtá hlavou myšlenka, která mě pronásleduje již několik let...Existuje něco jako osud? Cesta na které potkáme tisíce lidí... Lidí, které bez povšimnutí mineme, nebo těch co se nám nesmazatelně vryjí do paměti? Existuje někde ta kniha? Kniha s nápisem"život"? Máme vůbec možnost v ní cokoli změnit, nebo je vše předem dané? Je život jako poušt složený z miliardy zrníček písku, stále se měnících a pohybujících podle toho jak si s nimi vítr pohrává? Kolikrát v životě jste udělali drobnost, která vám nasměruje život uplně jiným směrem? Ráno jako obvykle vyrazíte o pár minut později do práce, protože jste opakované buzení zmáčkli hned několikrát za sebou a tím jak pospícháte zapomenete klíče od auta, vracíte se od výtahu a tím se ocitnete v minutovém zkluzu...co dokáže jedna minuta? To už se nikdy nedozvíte.Nemáte tušení, že křižovatkou ke které právě přijíždíte se před minutou prohnal kamion,jehož řidič díky mobilu, který mu spadl kamsi k nohám, projel na červenou.V tu chvíli nevíte, že se několik zrnek písku vašeho života začalo sypat uplně jiným směrem...

Nové pozadí

3. února 2008 v 2:01 | lulin
...maličko jsem si tady s tím pohrál a hned je to utulnější...
.... původně jsem chtěl napsat,že jsem to udělal uplně sám,ale to by byla zas jen voda na mlejn těm co tvrdí,že se nikdy nezměním!!! Tak BACHA ted to příjde! Vy co stojíte si sedněte a vy co ležíte se pevně držte,protože už nikdy nebudu lhát a dobrovolně se přiznávám,že mi s tím pomohl Horie:) a pro ty co stejně pochybují,těm odpovím "Vy se nikdy nezměníte!!!"